Telefon:
518 519 260

E-mail:
lukasz.pawliszak@septero.pl

Adres firmy:
ul. Artyleryjska 43
03-276 Warszawa

skrzynki na listy vidos

Skrzynki na listy VIDOS z wideodomofonem

W dzisiejszym artykule przestawiamy skrzynki na listy firmy VIDOS znanego na Polskim rynku producenta wideodomofonów.

W związku z popularnością murowanych ogrodzeń i potrzebą wizualnej integracji systemu wideodomofonowego, firma VIDOS wprowadziła skrzynki na listy. Płyta ze stali szlachetnej ze zintegrowanym modułem elektroniki to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Różne gabaryty i kształty ułatwiają dopasowanie do niemal każdego ogrodzenia.

Systemy wideodomofonowe VIDOS

Przybliżymy Państwu trzy różne systemy: analogowy, dwużyłowy DUO i IP VIDOS ONE. Wybór modelu skrzynki dokonywany jest w oparciu o zastosowany na instalacji przewód, odległość furtki od domu oraz indywidualne potrzeby.

Pierwszym i najważniejszym aspektem przy dobieraniu skrzynki na listy jest grubość murka, na którym będzie montowana. W ofercie VIDOS znajdziemy dwa rodzaje szuflad SKP (190-255 mm) i SKM (260-410 mm). Materiał, z którego tworzony jest wkład to tzw. ocynk ogniowy – powstaje w ekstremalnych warunkach przy temperaturze 500 stopni Celcjusza. Skutkiem tego zabiegu jest trwała i nieprzepuszczalna powłoka, która prawidłowo wykonana wytrzymuje nawet do 100 lat!

Dajemy pełną gwarancję tego, że listy i koperty bezpiecznie przeczekają nawet w najgorszych warunkach pogodowych, takich jak deszcz i śnieg.

Skrzynki przeznaczone do montażu w płytkich murkach (SKP) mają charakterystyczny kształt prostopadłościanu o wymiarach 285x385x 190-255 mm. W związku z takim projektem wrzutnia na listy znajduje się w górnej części płyty ze stali szlachetnej. Otwór posiada zagięcie utrudniające wyjęcie korespondencji przez osoby niepowołane. Od strony wewnętrznej skrzynka rozbudowana jest o drzwiczki zamykane na klucz. Dzięki przezroczystemu okienku jesteśmy w stanie w każdym momencie określić, czy w środku czeka na Nas przesyłka.

Modele do instalacji w głębokich murkach (SKM) składają się z trzech elementów: panelu przedniego, tylnego oraz rozsuwanej szuflady (260-410 mm). Dzięki skośnej budowie wrzutnia na listy umiejscowiona jest w dolnej części płyty frontowej i zakończona małymi drzwiczkami.

Który system wybrać?

Po wybraniu odpowiedniego rodzaju skrzynki pozostaje przed Nami trudniejszy wybór: na który z trzech proponowanych przez VIDOS systemów się zdecydować?

Analogowe skrzynki na listy VIDOS

Oferta produktów analogowych to najdłużej utrzymujące się na rynku urządzenia VIDOS. Ta od wielu lat dopracowywana technologia pozwala na montaż w najtrudniejszych warunkach, jak i na różnego rodzaju przewodach. Modele S551 i S561D doskonale sprawdzają się do unowocześnienia starego wideodomofonu. Posiadają prosty, ascetyczny wręcz wygląd, który doskonale kontrastuje z ogrodzeniami zarówno drewnianymi, jak i kamiennymi. Zaznaczamy, że w tej ofercie znajduje się także często poszukiwana przez Klientów skrzynka dla dwóch lokatorów: S562D-SKM!

Cyfrowe skrzynki na listy VIDOS DUO

VIDOS DUO charakteryzuje się niezwykle prostym sposobem podłączania. Dwie niespolaryzowane żyły służą do spięcia wszystkich elementów systemu: stacji zewnętrznej, modułów, zasilacza i urządzeń wewnętrznych. Dedykowany przewód YTKSY 2x1mm2 pozwalaja na przesyłanie sygnału na odległości ponad 100 metrów. Stacje bramowe S1201A i S1401D wyróżniają się ze względu na 2.0 MPx szerokokątną kamerę. Dzięki zastosowanemu obiektywowi będziesz w stanie kontrolować w zakresie od krawędzi murku do drugiej krawędzi. Stacje są w stanie zasilić niskoprądowe elektrozaczpy bez konieczności prowadzenia dodatkowego przewodu. Dzięki cyfrowej klawiaturze lub czytnikowi zbliżeniowemu możesz w każdym momencie sterować furtką lub bramą (z dodatkowym modułem B5). W ofercie VIDOS DUO propunujemy także jedyną w swoim rodzaju skrzynkę dwuwrzutową dla dwóch lokatorów S1202-SKM!

Sieciowe skrzynki na listy VIDOS ONE

System VIDOS ONE to najnowocześniejsze rozwiązanie w asortymencie marki VIDOS. Technologia IP pozwala na przekierowanie rozmowy na smartfon z pomocą chmury. Niezależnie w jakim miejscu na świecie się znajdujesz będziesz mógł porozmawiać ze swoim gościem i otworzyć mu furtkę lub bramę. Połączenie urządzeń po protokole internetowym odbywa się z pomocą tzw. skętki UTP zarobionej w końcówkę RJ45 i podłączonej do domowego Switcha PoE. System ONE charakteryzuje się łatwością w połączeniu, z dostępem z jednej aplikacji do wszystkich kamer CCTV. Zachęcamy do zainteresowania się modelami S2201 oraz S2401 gdyż są one przyszłością w dziedzinie wideodomofonów i technologii IP.

Jeśli chodzi o wydajność i niezawodność, system VIDOS ONE jest niekwestionowanym liderem na rynku. Dzięki zaawansowanej technologii oraz integracji z systemem monitoringu, zapewnia on kompleksową ochronę Twojego domu lub firmy. Jego intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że obsługa jest prosta nawet dla osób niezaznajomionych z technologią. Dlatego też, jeśli szukasz innowacyjnego, wszechstronnego i niezawodnego systemu wideodomofonowego, to VIDOS ONE jest idealnym wyborem dla Ciebie.